Aktualności

Jestem przekonany, że w każdym z nas jest potencjał do zmiany swojego życia

i odnalezienia WŁASNEJ DROGI.

Pragnę poinformować wszystkich odwiedzających moją stronę o ukończeniu przeze mnie procesu certyfikacyjnego związanego z uzyskaniem certyfikatu Terapeuty Schematów (ISST)

My Own Way- to nie tylko alegoria tej myśli, ale przede wszystkim miejsce stanowiące początek czegoś wyjątkowego.

Psychoterapia poznawczo-behawioralna (CBT) jest obecnie uważana za jedną z najskuteczniejszych metod terapeutycznych. Warto pamiętać, że nie ma idealnych form terapii. Ta forma pracy jednak najbardziej pasuje do mojej osobowości.

Jako psycholog staram się podążać za tym, co działa i co jest sprawdzone. I tym właśnie jest dla mnie psychoterapia poznawczo-behawioralna.

-My Own Way- stanowi dla mnie pewną syntezę wszystkiego tego, co w terapii jest skuteczne i przynosi wymierne rezultaty osobie zgłaszającej się do mnie. To połączenie najnowszej wiedzy z zakresu psychologii, terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu, ale też psychosomatyki i dynamiki wewnętrznych, psychologicznych mechanizmów człowieka.

Superwizja w psychoterapii jest bardzo ważnym i nieodzownym procesem w prawidłowym przebiegu spotkań terapeutycznych. Jest to spotkanie terapeuty z drugim terapeutą, podczas którego omawiane są istotne aspekty wybranych sesji psychoterapeutycznych, w celu lepszego zrozumienia zjawisk w nich występujących.

Spotkania superwizyjne stanowią przede wszystkim ocenę pracy terapeuty i stanowią rodzaj „monitoringu”, mającego na celu dbałość o utrzymanie wysokich standardów pracy psychologa.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u dwóch niezależnych specjalistów. 

Call Now Button